• Nowoczesne wzory
  • Ceny producenta
  • Wysyłki zagraniczne
  • Szybka realizacja

Bestsellery

Nowe produkty

Polecane produkty

Witamy w systemie sprzedaży internetowej dla firm.  Firany Group sp. z o.o. jest dystrybutorem produktów marki FLYING producenta tekstyliów do wystroju wnętrz. Działamy na rynku europejskim. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi prowadzącymi sprzedaż hurtową i detaliczną. Dbamy o atrakcyjne ceny dla naszych odbiorców. Przygotowaliśmy bogatą ofertę tkanin do dekoracji okien.

Zapewniamy szeroki wybór firan gotowych, firan na metry, zasłon oraz pościeli. Oferujemy nowoczesne firany gotowe zgodne z najnowszymi trendami i dostępne w różnorodnej kolorystyce. W naszej ofercie można znaleźć oryginalne kolekcje firan i zasłon gotowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się w naszej hurtowni firany na metry, które można w optymalny sposób dostosować do wymiaru każdego okna. Prowadzimy także sprzedaż zasłon gotowych na przelotkach. Atrakcyjne wzory zasłon tworzą efektowną dekorację każdego wnętrza a materiał, z którego są uszyte zapewnia wysoki stopień zaciemnienia. Dodatkowo wzbogaciliśmy naszą ofertę o pościel z satyny bawełnianej. Duży wybór modnych wzorów i kolorów pościeli w doskonałych cenach.

Nasz system do zamówień online zapewnia szybki dostęp do szerokiej oferty firan gotowych, firan na metry, zasłon i pościeli. Nasz profesjonalny zespół gwarantuje miłą i rzetelną obsługę. Zapraszamy do kontaktu.