Hurtownia online

Witamy Państwa na naszej stronie. Obecnie jesteśmy największą hurtownią online na polskim rynku firan i zasłon. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej. W każdym sezonie oferujemy nowe kolekcje. Współpracujemy z odbiorcami krajowymi oraz zagranicznymi. Wciąż zyskujemy nowych, zadowolonych ze współpracy kontrahentów. W naszej hurtowni w szybki i prosty sposób zaopatrzycie Państwo swoje magazyny w najwyższej jakości firany, zasłony i pościele.

Z nami macie Państwo pewność, że każda transakcja zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie.

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą hurtową firan, zasłon, pościeli. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów hurtowych. Mamy świetny zespół potrafiący współpracować z najbardziej wymagającymi Klientami. Fachowa i rzetelna obsługa to podstawa naszej firmy. Dbamy o relacje z naszymi odbiorcami i wciąż doskonalimy proces obsługi. Każdy Klient może liczyć na szybki i sprawny kontakt oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do współpracy.

Pierwsze zakupy

W ramach pierwszego zamówienia na kwotę minimum 500zł mogą Państwo zapoznać się z naszymi produktami kupując je na sztuki. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko i wygodnie przetestują Państwo nasz asortyment.

BON POWITALNY 50ZŁ

Przy drugim zamówieniu na kwotę minimum 1000zł oferujemy Państwu bon powitalny w wysokości 50zł rabatu na całe zakupy.

Przy drugim zamówieniu na kwotę minimum 2000zł otrzymają Państwo bon w wysokości 100zł rabatu na całe zakupy.