Realizacja zamówień krajowych

Firany Group to hurtownia online www.hurtownia-firanek.pl specjalizująca się w sprzedaży firan, zasłon i pościeli. Prowadzimy sprzedaż podmiotom gospodarczym oraz instytucjom. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Nasz system transakcyjny dostępny jest tylko dla zarejestrowanych Klientów. Jeśli chcesz sprzedawać produkty marki Flying zarejestruj się!

Etap I

Założenie konta i rejestracja.

Aby zamówić produkty należy założyć konto i zarejestrować się w naszym systemie, uzupełnić niezbędne dane. Zarejestrowany klient może śledzić status zamówienia i ma wgląd w zamówienia archiwalne. Następnie Klient wyszukuje produkty, kompletuje zamówienie. Wybiera sposób płatności i metodę dostawy. Po zaakceptowaniu regulaminu sklepu Klient składa zamówienie.

Etap II

Realizacja zamówienia

Zamówienie złożone do godziny 10.00 przekazywane są do kompletowania jeszcze tego samego dnia. Zamówienia składane po godzinie 10.00 oraz w dni wolne od pracy są kompletowane w najbliższym dniu roboczym. Po rozpoczęciu realizacji zamówienia Klient nie może wprowadzać zmian. Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie online są dostępne. Jednak może się zdarzyć w wyjątkowych sytuacjach, że kilku Klientów równocześnie złoży zamówienie na te same produkty i nie będą one już dostępne. Wówczas niezwłocznie informujemy Klientów o zaistniałej sytuacji i proponujemy inne rozwiązania.

Etap III

Dostawa

Wszystkie zamówione towary zostaną dostarczone na adres podany w zamówieniu. Wysyłkę do Klienta realizuje sprawdzona firma kurierska. Koszt dostawy naliczany jest w trakcie realizacji zamówienia. Czas oczekiwania na paczkę to 1-2 dni. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty dotarły do Klienta jak najszybciej. Na stronie firmy kurierskiej można zlokalizować paczkę wpisując otrzymany od nas numer przesyłki.