Hurtownia online

Witamy Państwa na naszej stronie. Obecnie jesteśmy największą hurtownią online na polskim rynku firan i zasłon. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej. W każdym sezonie oferujemy nowe kolekcje. Współpracujemy z odbiorcami krajowymi oraz zagranicznymi. Wciąż zyskujemy nowych, zadowolonych ze współpracy kontrahentów. W naszej hurtowni w szybki i prosty sposób zaopatrzycie Państwo swoje magazyny w najwyższej jakości firany, zasłony i pościele.

Z nami macie Państwo pewność, że każda transakcja zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie.

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą hurtową firan, zasłon, pościeli. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów hurtowych. Mamy świetny zespół potrafiący współpracować z najbardziej wymagającymi Klientami. Fachowa i rzetelna obsługa to podstawa naszej firmy. Dbamy o relacje z naszymi odbiorcami i wciąż doskonalimy proces obsługi. Każdy Klient może liczyć na szybki i sprawny kontakt oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do współpracy.

Konkurencyjne ceny

Jako dystrybutor marki Flying jesteśmy w stanie zaproponować naszym odbiorcom wyjątkowo korzystne warunki cenowe. Oferujemy atrakcyjne ceny dla nowych i stałych odbiorców. Pakiety promocyjne i rabatowe.

Nowoczesny design

Z uwagi na duże zainteresowanie nowoczesnymi wzorami, wprowadzamy do oferty kolejne nowoczesne, autorskie kolekcje firan i zasłon. Łączymy nowoczesny design firanek i zasłon z ich funkcjonalnością.

Najwyższa jakość

Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów odpowiedniej jakości. Przykładając szczególną uwagę do jakości towaru, monitorujemy każdy etap produkcji, zapewniając, że tylko wyroby z najwyższą jakością będą do Państwa wysyłane. Technicy Flying pracują nad technologią, kontrolą jakości bezpośrednio w fabrykach, jako że jest to jedyny sposób, aby nasi kontrahenci mieli pewność otrzymania wyrobów zgodnych z oczekiwaniami co do ich jakości.